Hodinový manžel rád vymaluje i jedinou místnost

Barevná proměna místnost oživí a dodá jí zcela nový náboj. Pokaždé, když se nově vymaluje, tak se nám barva líbí, za čas se ale okouká a vy byste v místnosti chtěli vyzkoušet novou, jinou. Tentokrát byste rádi vyzkoušeli malbu s bílými okraji. Ty jsou ale o dost pracnější a s nimi už se vám nechce hrát. Raději proto svěříte malování odborníkům, pro které jsou i bílé okraje hračkou. A protože jde jen o jednu místnost, malíře pokojů k vám jen těžko dostanete, ten raději půjde vymalovat celý byt, než jednu jedinou místnost.

Drobné služby jsou jeho náplní práce

Vhodnější je obrátit se na společnost, která se zaměřuje na tyto drobné řemeslné práce. Vynikající reference má společnost Hodinový manžel Praha 4. Její pracovníci se provádějí drobné řemeslné práce a čištění koberců Praha, které si objednají občané nebo firmy v Praze a v jejím blízkém okolí. Zákazníkům je k dispozici nonstop telefonní linka nebo email. Na nich vám pracovníci odpoví na vaše dotazy, a pokud budete mít o služby zájem, můžete si s nimi dohodnout závazný termín. Na čas se ohlížet nemusíte, pracovníci společnosti Hodinový manžel Praha k vám mohou přijet i o víkendu, ve svátek nebo ve večerních hodinách.

K jednoduchým případům vyráží hned, pouze po konzultaci s klientem, aby věděli, na jakou práci si připravit nářadí, popřípadě materiál. U složitějších zakázek pracovník nejprve navštíví klienta a na místě provede obhlídku, vše si pečlivě poměří a podle přání klienta se na práci připraví. Tato první schůzka je zdarma, jde o součást klientského servisu a společnost se tímto snaží svým klientům vyjít maximálně vstříc. Protože jen předem dobře naplánovaná práce může být provedena rychle a kvalitně. Do celkové ceny se zahrnují náklady na dopravu, náklady na hodinovou práci a na materiál. Ten může zakoupit pracovník společnosti, nevyžaduje při tom žádnou zálohu, nebo si jej může klient vybrat sám. Vyúčtování provádí společnost Hodinový manžel Praha až po dokončení všech plánovaných prací. Na ně je poskytována záruka 24 měsíců.


Reklama:


Dveře a podlahy

Dveře a podlahy pro byt a dům za výhodné ceny.

Bezrámová okna

Zjístěte více o bezramových oknech.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!