Zlikvidujte jednoduše suť

Vlastníte rodinný dům v Praze a pustili jste se do jeho rekonstrukce svépomocí. Změny ve vnitřním uspořádání jsou velké, bylo nutné vybourat několik příček a teď řešíte, jak naložíte s přebývajícím odpadním stavebním materiálem. Na území Prahy není jednoduché najít jen tak nějaké místo, kam by se stavební odpad mohl zavézt, není možné ho jen tak vyvézt k lesu, za takové chování hrozí vysoká pokuta. Dřív to bývalo zvykem, ale se zpřísňující se ochranou životního prostředí se podobné prohřešky tvrdě trestají, protože stavební materiál může obsahovat i nebezpečný odpad a ten je pro životní prostředí nepřijatelný.

Vše probíhá v souladu se životním prostředím

Odvoz suti a stavebního materiálu, to je jednoduchý úkol pro společnost Rekonstrukce panelového bytu Praha. Jedná se o jednu z mála služeb, které společnost nabízí mimo svoji hlavní podnikatelskou činnost. Tou je provádění rekonstrukcí interiérů, bytů a bytových jader, ať již kompletních nebo částečných. Nabízí velmi výhodné ceny a oproti konkurenčním firmám se s cenami drží opravdu nízko. To však nemá žádný vliv na kvalitu poskytovaných služeb, ta je vysoká i při tak nízkých cenách.

Společnost Rekonstrukce bytů Praha vyšle nejprve svého pracovníka, aby situaci obhlédl, a na základě toho přistaví dostatečně velký automobil, naloží suť a stavební materiál a odveze je k likvidaci nebo na skládku stavebních materiálů. Pokud obsahuje nebezpečný odpad, zlikviduje jej v souladu s platnými normami o odpadech. Její pracovníci jsou zkušení a umí se rychle zorientovat v dané problematice, proto likvidace jakéhokoli stavebního odpadu není problém. Společnost Rekonstrukce bytů Praha nabízí i další služby, například služby architektonického a koupelnového studia, pokládku podlah a dlažby, malířské a natěračské práce, demontáž a likvidaci vybavení bytu, instalaci venkovních rolet, centrálního vysavače, klimatizace a mnohé další. Jejich podrobný výčet naleznete na internetových stránkách společnosti. Zde můžete získat také kontakt na brněnského partnera, společnost Rekonstrukce panelového bytu Brno, která je k dispozici klientům z Brna a jeho okolí.


Reklama:


Dveře a podlahy

Dveře a podlahy pro byt a dům za výhodné ceny.

Bezrámová okna

Zjístěte více o bezramových oknech.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!